Wakacje w Przedszkolu

Wakacje w „Zaciszu”

Wakacje minęły Nam bardzo szybko, dlatego nie marnowaliśmy czasu i wykorzystywaliśmy każdy dzień na odkrywanie i twórczą zabawę. Zorganizowaliśmy sobie między innymi tydzień bez zabawek, ale się działo….Co można zrobić z krzesła i sznurka???Sieć pajęczą!!!!W ruch poszły też materace, koce, stoły i wszystko co z pozoru wydaje się nudne i oczywiste. To był ciekawy eksperyment, który zmusił naszą wyobraźnię do działania na wysokich obrotach.

Na upalne dni również mieliśmy pomysł, ukryliśmy się w cieniu drzewa na naszym placu zabaw i chłodziliśmy dłonie przelewaniem wody, świetna zabawa!!!!Wakacje to również czas spotkań, dlatego byliśmy wszędzie gdzie działo się coś wyjątkowego. Pewnego dnia zawitaliśmy do Galerii Labirynt, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach muzycznych i plastycznych,wracając pożegnaliśmy Pielgrzymów idących w daleką drogę…..Tyle wokół się działo, trudno spamiętać.

Leave your comment