Rodzinny Rajd Rowerowy

IMG_3518

Kończymy rok przedszkolny 2020/2021. W tym roku zależało nam by było wyjątkowo i wybraliśmy nieco bardziej aktywną formę spędzenia wspólnego piątkowego popołudnia. 25.06.2021 odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy, pierwszy w historii przedszkola, ale już teraz wiemy, że nie ostatni. Nasi dzielni uczestnicy przejechali trasę: ul. Cicha-ul. Krężnicka, ponad 10km. Na trasie panowała bardzo miła atmosfera, wszyscy mieli świetne humory, a dzieci nie mogły się doczekać upragnionej mety. Wszyscy spisali się na medal ! Nad wspólnym bezpieczeństwem czuwali Panowie policjanci Pan Emil i Pan Patryk, którzy towarzyszyli nam na rowerach całą drogę, żartując i dopingując uczestników. Na mecie czekało na nas mnóstwo niespodzianek: nagrody, pizza, lody i wspólna zabawa na plaży i dmuchańcach w restauracji „Widok” Panowie Policjanci z posterunku wodno-rowerowego specjalnie dla nas przygotowali wyjątkowy pokaz z udziałem łodzi motorowej. Pogoda i humory dopisały ,a uczestnicy najbardziej!!!

Dziękujemy policjantom z „Drogówki” KMP w Lublinie za zabezpieczenie ulic,a szczególnie dziękujemy Panom Policjantom z posterunku wodno-motorowego : sierżantowi sztabowemu Emilowi Raczyńskiemu i sierżantowi Patrykowi Gil, dziękujemy Pani pielęgniarce Justynie za profesjonalną opiekę i zaangażowanie przy ekspresowym leczeniu poparzeń pokrzywą! Dziękujemy również restauracji „Widok ” za ciepłe przyjęcie oraz Radiu Lublin za patronat medialny.

Leave your comment