Co się działo w grupie Maluszków – wspominamy :)

Zapraszamy na fotorelacje z życia w grupie Maluszków

październik

Co u nas? Działo się, oj działo… zajęcia muzyczne, dogoterapia, niekonwencjonalne zabawki…  realizowaliśmy  także temat „Do czego potrzebne są koła?”, podczas którego na okrągło mówiliśmy o tym co jest okrągłe:) i w kółko, o tym do czego wykorzystujemy koła:)

listopad u „Maluszków” jest ciepło i miło;)

Podczas realizacji tematu „Kiedy jest nam ciepło i miło?” mówiliśmy o potrzebie dostosowania naszego stroju do pory roku, ćwiczyliśmy przy tym swoją sprawność manualną oraz dokonaliśmy szeregu doświadczeń… pojęcia „zimne” i „ciepłe” nie są nam już obce:)

Kolorowy Tydzień 🙂

Świątecznie…

Grupa „Maluszków” zaraz po tegorocznych Jasełkach zaprosiła swoich Gości do dekorowania pierniczków. Było baaardzo pachnąco i słodko:)

Leave your comment