Kwiecień w Zaciszu

Nadrabiamy  blogowe zaległości . Dzisiaj parę fotek z kwietniowych wydarzeń w Zaciszu ,

a działo się dużo :

Nasze Przedszkolaki czynnie włączyły się w obchody Światowego dnia Autyzmu.                   Był własnoręcznie zrobiony plakat oraz zabawy w których poznawaliśmy świat wszystkimi zmysłami.

Odwiedził nas Tata Jonasza- najlepszy DJ w Lublinie ! Mieliśmy możliwość potańczyć do najnowszych dziecięcych przebojów – wszyscy z uśmiechem „wyginali śmiało ciało”.  Każdy mógł spróbować jak w praktyce działa mikser i jak to jest być DJ’em.

Gościliśmy również Muzyków z filharmonii, wspólnie z którymi poszukiwaliśmy wiosny. Koncert nosił tytuł :”Co z tą wiosna Panie Zielonka ? „

Przed Wielkanocnymi Świętami odbyły się warsztaty ceramiczne a własnoręcznie  wykonany baranek z pewnością był niezwykłą ozdobą Wielkanocnego stołu.

A pogoda na wiosennych spacerach była piękna 🙂