Dni otwarte w Komendzie Miejskiej Policji

Dzięki uprzejmości i otwartości Policji z Komendy Miejskiej w Lublinie przy ul. Północnej nasze przedszkolaki miały okazję poznać najskrzętniej skrywane tajniki pracy policjanta. Wśród przygotowanych dla nas atrakcji były :pokaz tresury psa policyjnego, możliwość spędzenia kilku chwil w wozie policyjnym przy dźwiękach własnoręcznie uruchomionej syreny, wizyta w sali z monitoringiem na całe miasto, wykonanie odcisku linii papilarnych palca, możliwość przymierzenia umundurowania do zadań specjalnych oraz obejrzenia broni z bliska. Ponadto Panowie i Panie policjantki chętnie odpowiadały na wszelkie pytania dociekliwych przedszkolaków, aż żal było wychodzić…… bardzo dziękujemy za wyjątkowe przeżycia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.