Pani Policjantka w Przedszkolu

 

PANI POLICJANTKA W PRZEDSZKOLU

Nowy rok przedszkolny rozpoczęty na dobre. Droga do przedszkola, bezpieczeństwo na ulicy, znaki drogowe, sygnalizacja świetlna i zasady ruchu drogowego były tematem naszych zajęć i zabaw. Uwieńczeniem i podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności było spotkanie z Panią Policjantką Agnieszką Łoś, która w bardzo przyjacielski sposób wyjaśniła nam co dokładnie należy robić i jak się właściwie zachować na drodze. Przedszkolaki miały okazję przymierzyć czapkę policyjną, kamizelkę odblaskową, potrzymać lizak i zadać mnóstwo pytań…….

Pani Agnieszka zostawiła nam w prezencie naklejki odblaskowe, planszę prezentującą bezpieczny rower oraz film szkoleniowy z quizami i zagadkami dla dzieci. Spotkanie było niezwykle owocne, dziękujemy.

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *