Zakończenie Roku 2013/14

Wspaniałym piknikiem rodzinnym zakończyliśmy rok szkolony 2013/14. Pożegnaliśmy naszych Zerówkowiczów, którzy jako pierwszy rocznik od początku do końca byli z nami. Teraz czekają ich nowe wyzwania w szkole. Życzymy im samych sukcesów i powodzenia w nauce. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek a potem były już tylko gry, zabawy i pizza; oraz mecz – Tatusiowie kontra Przedszkole zakończony wynikiem 3:3! Wesołych wakacji życzymy wszystko choć nasze przedszkole nadal funkcjonuje przez miesiąc lipiec. Przerwa wakacyjna rozpoczyna się 4 sierpnia. Zapraszamy! Oto fotorelacja z naszego pikniku rodzinnego (208 zdjęć). Rodziców zainteresowanych zdjęciami w pełnej rozdzielczości prosimy o kontakt z dyrekcją.